ROYAL CHOOB PRODUCTION UNITS

واحدهای تولیدی رویال چوب

واحد طراحی و فنی مهندسی

واحد طراحی رویال چوب یک واحد فعال و پویا میباشد رویال چوب خواسته های خریداران محترم و نیازهاشون را در طراحی هامدنظر در الویت قرار میدهد،از افتخارات مجموعه رویال چوب این میباشدکه طرحهای رویال همیشه سرآمد صنف مبلمان و مبز تلویزیون میباشد. طراحیهای رویال به نحوی میباشد که برای طراحی های داخلی بسیار مناسب بوده و به دیزاینرهای فضای داخلی کمک زیادی جهت طراحی هایشان می نماید.

واحد برش پارچه و خیاطی

در این قسمت با استفاده از چرخهای خیاطی روز دنیا و پرسنل توانمند برش و دوخت پارچه هایی که از برندهای بسیار خوب داخلی و خارجی تهیه میشود انجام میگیرد،در این قسمت کنترل کیفیت پارچه و دوخت توسط مسئول مربوطه انجام میشود.

برای بازدید از گالری تصاویر این واحد بر روی عکس بالا کلیک کنید

برای بازدید از گالری تصاویر این واحد بر روی عکس بالا کلیک کنید

واحد نجاری – برشکاری و ماشینکاری

که شامل دو قسمت برشکاری قطعات صفحه ایی و برشکاری چوب میباشد برشکاری صفحه ایی: این قسمت با استفاده از دستگاههای برش و cnc مدرن با پرسنل مجرب و متخصص، مواد اولیه درجه 1 و مرغوب خارجی را برش و ابزار زده ، و با استفاده از دستگاههای Sanding و Brushing اتومات و نیمه اتومات سطح کار را برای قسمت وکیوم صیقل داده و آماده برای مرحله بعد ،پرس وکیوم،مینماید.در این قسمت کنترل کیفیت توسط ابزارهای دقیق اندازه گیری انجام می پذیرد.بعد از برشکاری و ماشینکاری قسمتی از قطعات به واحد نوارکاری و قسمتی به زیر کار وکیوم که با ابزارهای مناسب سطح کار پرداخت میشود وبعد به قسمت وکیوم یا مونتاژ اولیه منتقل میشود برشکاری قطعات چوبی(سالن نجاری):برشکاری در این سالن چوبهای سوپر راش گرجستانی که برای پایه ها و پا سنگها و چوبهای روسی درجه یک ،که برای کلاف داخلی استفاده میشود توسط دستگاهای برندهای مطرح ایرانی و اروپایی با کیفیت مطلوب و دقت بالا انجام میگیرد،و به مرحله بعد که ماشینکاری یا مونتاژ کلاف منتقل میشود.

واحد رنگ کاری

در این قسمت از رنگهای اروپایی مانند sirca، ،kubilay،valresaو برندهای داخلی درجه 1،با کیفیت بسیار بالا استفاده میشود. در قسمت زیر کار رنگ با 20 نفر پرسنل کارآزموده و با تجربه قطعات برای رنگ پاشی آماده می گردند. که قسمت رنگ به دو قسمت مجزا تقسیم میشود. 

  • رنگ کاری پایه های چوبی و قطعات چوبی .
  • رنگ کاری قطعات صفحه ای .

در قسمت رنگ کاری ساختن رنگ توسط کارشناسان و متخصصین مجرب و مهندسی رنگ صورت میگیرد،و قطعات با یک لایه حفاظتی آغشته می شوند که رنگ آسیب نبیند.

برای بازدید از گالری تصاویر این واحد بر روی عکس بالا کلیک کنید

برای بازدید از گالری تصاویر این واحد بر روی عکس بالا کلیک کنید

واحد رویه کوبی

تمام پارچه های خریداران محترم پس از اتمام دوخت و دوزبا دستان توانمند استادکاران متعهد مجموعه بر روی زیرکار مبلمان هایی که با کیفیت بالا شامل ویژه،سوپرویژه و کف یورولوکس، همچنین لایکوهای با کیفیت بالا، رویه کوبی میشودولذت نشستن بر روی یک مبلمان راحت و بادوام را به خریداران محترم هدیه میدهد.

واحد مونتاژ

مونتاژ صفحه ایی

این قسمت شامل دو قسمت میباشد

  • قسمت مونتاژ قطعات خام و پس از آن
  • رنگ قسمت مونتاژ نهایی

عمدتا مونتاژ محصولات توسط یراق الیت که با دستگاه سوراخکاری نیمه اتومات  وبا دقت بسیار بالا صورت گرفته است،انجام میگرد ، در قسمت مونتاژبا به خدمت گرفتن پرسنل ماهر و استفاده از یراق آلات با کیفیت خیلی عالی ،مانند ریل سه تکه بسیا روان و درجه 1،سعی در ارائه محصولی با کیفیت  ممتاز به خریداران محترم داریم ،در این قسمت نیز مانند کلیه قسمتهای کارخانه بازرسی کنترل کیفیت با دقت انجام میگیرد.

مونتاژ کلاف و پاسنگها

در این قسمت چوبهای برش خورده و ابزار خورده با نهایت دقت وبا رعایت کلیه استانداردهای مقاومتی ورعایت اصول مهندسی مونتاژ میگرددو ازچوبهای دارای گره ،باختگی ودرجه 2 استفاده نمیگردد،و بازرسی کنترل کیفیت نیز جهت کنترل ابعاد و اندازه ها وکنترل اتصالات چوب انجام میپذیرد.

برای بازدید از گالری تصاویر این واحد بر روی عکس بالا کلیک کنید

برای بازدید از گالری تصاویر این واحد بر روی عکس بالا کلیک کنید

واحد بسته بندی

در این قسمت نهایت دقت برای تک به تک محصولات حین بسته بندی با حضور دائم بازرس کنترل کیفیت انجام میشود ،و محصولات هم داخل کارتن 5 لایه بعلاوه نایلون حبابدار پفکی بسته بندی شده و به تمام نقاط ایران ارسال می گردد. مبلمانهای تولید شده نیز در بسته بندیهای شکیل وپک شده به وسیله نایلون حباب دار ضخیم با آرم وبرند شرکت انجام و ارسال میگردد. تک به تک بسته بندیها دارای تایید کنترل کیفیت ولیبل با بارکد می باشد.

واحد انبار و دپوی محصول

شامل انبارهای یراق و مواد اولیه و همچنین انبارهای محصول مجزا میباشد و ارسال بار با ماشینها متعلق به شرکت به نقاط مختلف ایران انجام میشود